Urządzamy jadalnie

Jadalnia jest miejscem gdzie praktycznie każda rodzina spędza dość dużo czasu. W niektórych domach używana jest ona tylko a czasie świąt lecz w każdym domu być powinna. Więce »

 

Dom- kupić czy wybudować?

grey-split-foyer-wslab-rock-trim-1282174-mZ ogródkiem, własną przestrzenią- o takim domku z pewnością marzy większość z nas. To zdecydowanie coś innego niż mieszkanie w bloku, które nie jest w stanie zapewnić nam tyle swobody ile własny dom. Ludzie jednak czują obawy przed rozpatrywaniem ofert zakupu domów. Wydaje się bowiem, że jest to opcja zbyt droga i w zasięgu ręku niewielu z nas. Jednak okazuje się, że przy dobrej kalkulacji i odpowiednio wybranej działce oraz firmach budowlanych, można wybudować mieszkanie w podobnej cenie niż mieszkanie.

Ludzie chętnie bowiem wybierają mieszkania większe czyli w granicach osiemdzięciu metrów. Warto w takim razie pomyśleć o małym domku, chociażby na obrzeżach miasta, ponieważ z pewnością będzie to powód do dumy dla każdego z nas. Oczywiście dookoła nas są gotowe domki do kupienia, jednak więcej satysfakcji dostarcza nam fakt, jeśli sami uczestniczymy w przygotowaniu projektu. Wtedy możemy wcielić własne oczekiwania co do metrażu czy układu poszczegolnych pomieszczeń. Warto zatrudnić projektanta, który nasze oczekiwania przeje na papier.